pck - 01


Jednoduchá sestava kuchyně pánského apartmánu. Ostrůvek je vsazen do černého portálu, vizuálně oddělujícího kuchyni a ostatní části místnosti. Materiálové provedení dub natur olej, lamino anthracit supermat a štříbřitě šedý akryl ve vysokém lesku. Ve stejném designu je realizován celý interiér.

Pro opravdové muže.
pck - 02


Black&White kuchyně je součástí celého interiéru loftového apartmánu. Tvar spodních skříní je s výrazným úkosem a vetknutím do vysokého bloku. Prvek úkosu je opakován v ostatním mobiliáři interiéru. Povrch kuchyně je lakovaný ve vysokém lesku,

Jde to i jinak.

pck - 03


Kuchyně a jídelna reprezentativní vily v glamoure stylu, definovaném křišťálovými svítidly, brazilskou žulou a sněhobílými plochami ve vysokém lesku. Sestava disponuje nadstandardním prostorovým a užitným komfortem.

Jen pro náročné. pck - 04


Variace malé kuchyně, jejíž pracovní prostor významně zvětšuje prodloužená plocha ostrůvku. Jeho atypická spodní část je vybavena zásuvkami pro uložení veškerých pomůcek na přípravu jídel. Ostrůvek je také prostorem pro rychlé stolování, nebo pohodlnou práci vsedě. Provedení je v akrylu ve vysokém lesku, odstín smetanové bílé. Pracovní plocha je Getacore.

Vždy existuje řešení.pck - 05


Pro skutečně výjimečné prostory máme k dispozici naši exkluzivní kolekci April.65 - jedinečný originální design v reprezentativním retro-stylu. Základní tvar zkoseného rámu určuje design všech prvků kolekce - nábytku, dveří, obkladů a ostění.

Zvolte si skutečný originál.pck - 06


Naturální provedení kuchyně pro interiér objektu v designu alpského chaletu. Provedení kombinuje přírodní a moderní materiály. Plochy v anthracitové černi jsou z odolné keramiky, ostatní části jsou z přírodního masivu, ostařeného kartáčováním a broušením a upraveného do vzhledu starého dřeva olejováním. 

Opravdu staré dřevo.


pck - 07


Exkluzivní kuchyně s ostrůvkem v kompaktním provedení z keramiky v dezénu šedého betonu. Sestava v matném anthracitovém laku je doplněna prvky z masivním stařeným dubem, shodným se starými trámy. 

Pro unikátní interiér s jedinečnou atmosférou.


CHCETE VIDĚT CELÝ INTERIÉR ?