atelier pietra


...kreativní řešení


Vaše kuchyně může vypadat naprosto jinak, než jste si doposud dovedli představit. Stejně jako celý prostor, ve kterém je umístěna. To je důvod, proč se na nás obrátit Nejsme běžné kuchyňské studio. Neprodáváme vystavené zboží. Tvoříme a překračujeme hranice doposud poznaného. Naši klienti mají originál. Pro konkrétní prostor, pro celkovou kompozici. To je ten rozdíl. 

Zvolte si kreativní řešení. Od architektů.

pietra mobili


... profesionální provedení

Každý nápad je jen začátek. Jeho realizace je cesta, která může mít spoustu úskalí a překvapení. To jak dojdete k cíli a jaký je na konci výsledek, záleží na práci mnoha dalších lidí. Jejich šikovnosti, vybavení, organizaci. Jak si předají informace. Jak s nimi pracují. Jak jsou vybavení, jak jsou šikovní a zkušení. Jak respektují dohody a jak si dovedou poradit v případě problémů. Jako klienti to všechno  zjistíte až při realizaci. Můžete být překvapeni - v dobrém i ve zlém. Není všechno zlato co se třpytí. 

My to ale umíme. Máme kvalitní informační systém pro přenos dat až do výrobních automatických center, pracujících s mimořádnou přesností, rychlostí a kvalitou. Máme zkušené řemeslníky, které práce skutečně baví a kteří jsou na ni stále hrdí. To je víc jak peníze. Obětavost, píle, odpovědnost a opravdové mistrovství díla je pro nás to nejdůležitější. Baví nás nové věci. To, co ještě nikdo neudělal, nedokázal, nezkusil. Máme k práci skutečně skvělé podmínky, takže proč to nezkusit.

Největší a nejznámější nemusí být nejlepší. 

My víme co umíme.